EWDSOFT WEB TASARIM HİZMETLERİ

Siz Hayal Edin, Biz Tasarlayalım...

2017 yılından bu yana farklı isimler ve markalar adında hizmetlerini kesintisi devam ettirdiğimiz firmamız 2020 yılından itibaren EwdSoft ismi ile birlikte çalışmalarımıza devam etme kararı almıştır. Alt yapıya ve bilgi yatırımına birikimine önem veren EwdSoft Web Tasarım Hizmetleri Dünya standardında trendlerin takipçisi kalarak her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmuş, Ve yine bu şekilde mutlu müşterilerine verdiği önemi göstermiştir.

2017 yılından beri kurumsal firmalara ihtiyaç duydugu web tasarımı, arama motoru optimizasyonu, internet reklamları, e-ticaret hizmetleri ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. EwdSoft Web Tasarım Hizmetleri internet danışmanlığını üstlendiği firmaların en uygun internet bağlantılarını sağlama ve sağlanan bağlantının kesintisiz çalışmasını takip etmektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Kalite bilinci ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gelişim ve değişim süreçleriyle ilgili ihtiyaçlarını tespit ederek, bilgi birikimi paylaşımı ve bu paylaşımı uygulamalara dönüştürerek kalıcı müşteri memnuniyetleri sağlamak .Önceliği müşteri memnuniyeti müşterilerinin karşısına çıkan tüm sorunları kendi üzerine almakta ve müşterilerine herhangi bir sorunu yansıtmamaktadır

Bilgi, teknoloji ve iletişimdeki bu değişim firmaları şimdiye kadar alışık olmadıkları güçlü bir rekabet anlayışı ile karşı karşıya getirmekte. Kazananlar ise rekabet refleksleri güçlü olanlar, yani piyasanın talebine hemen cevap verebilme yeteneğine sahip olanlardır. Şirketlerin yeni rekabet ve piyasa koşullarına göre bilgi ve iletişim mimarisini tasarlıyor, altyapısını kuruyoruz.

Hemen Bizi Arayın. 05308303457 veya Ticket Destek